banner
autor

Zgrupowanie zimowe w Sokolcu

Alicja Kaczmarek | 2024-02-26

Pierwszy tydzień ferii (10-17.02.2024), jak nakazuje wieloletnia Tradycja Dąbrówczańska, spędziliśmy wspólnie w Sokolcu w Górach Sowich.
O nasze dobre samopoczucie i wyżywienie dbali niezastąpieni właściciele i pracownicy Pensjonat Sokolec, za co serdecznie dziękujemy!
Tym wyjazdem rozpoczęliśmy intensywny trening do licznych zawodów, które jeszcze przed nami. Poranne zajęcia, poobiedni wykład, wieczorny turniej i "zadania domowe" stały się nieodłącznym elementem każdego dnia, ale to w końcu esencja takiego obozu…
Oprócz grania w karty znaleźliśmy też czas na inne przyjemności. Trzeba przyznać, że w tym roku pogoda nieco nas zaskoczyła. Narciarze siłą rzeczy zostali zmuszeni do odkrycia w sobie wędrowców. Na szczęście wycieczki na Wielką Sowę oraz okoliczne spacery zrekompensowały brak śniegu na stokach. Pocieszył nas też fakt, że padać zaczęło dopiero w dzień naszego wyjazdu c:
Dużą dawkę śmiechu i emocji dostarczyło wszystkim wyjście do kopalni w Nowej Rudzie. Podziemne szlaki, przejażdżka kolejką i czyhający w mrocznych korytarzach “Kopalniany Potwór” to niezapomniane połączenie.
Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, ale w Dąbrówce zawsze z przytupem!
Ostatniego dnia wielka, przepyszna kolacja poprzedziła Turniej o Puchar Prezesa, trwający od późnych godzin nocnych do wczesnych godzin porannych. Zawodnicy grali w wylosowanych wcześniej parach, co oczywiście sprzyja klubowej integracji.
Czas minął przy muzyce i w radosnej atmosferze, a turniej zwyciężyły Karolina Kaczmarek wraz z Marią Ślebzak.
Gratulujemy!
Gratulujemy też zwycięzcom długofali.
W kategorii ogólnej puchary odebrali: Stanisław Heimrath, Michał Grabowski i Wojciech Dańczak
W klasyfikacji graczy początkujących: Iwo Ryter, Viktor Höhn i Hanna Koziełło
Tym, którzy nie wygrali nie było jednak przykro, bo każdy uczestnik otrzymał książkę brydżową!
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, a specjalne podziękowania należą się trenerom i opiekunom - niezastąpionym Włodzimierzowi Krysztofczykowi, Janowi Sibilskiemu wraz rodziną, Jarosławowi Kostrzewie oraz nieco młodszemu Łukaszowi Józkowiakowi.
Link do wyników: LINK


Wspierają nas:

Szkolenie dzieci i młodzieży finansowane przez:
Herb i logo Województwa Wielkopolskiego
Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera