III Memoriał Olka Czwakiela
Grand Prix Wielkopolski
Poznań, 24 października 2015 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklub± %wynik %PKL
 114Jan Sibilski
Leszek Dąbkiewicz
5.0
5.0
 
 
WPDąbrówka VII LO  63.7629
 239Marek Szukała
Piotr Walczak
19.0
21.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo
CONSUS Kalisz
  62.1227
 325Przemysław Weymann
Andrzej Mazurek
11.0
11.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo
KS UNIA II Leszno
-0.38 61.2225
 457Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
13.0
 
 
WPCONNECTOR Poznań  59.8422
 526Marek Sosiński
Marcin Szymański
7.0
3.0
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  59.6720
 649Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
7.0
3.0
 
 
DS
WP
KS Turbo Flyback Wrocław
 
  59.4618
 745Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
 
 
WPIOR I Poznań  59.1716
 823Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
 
 
LB
WP
KART-EL
 
  58.7514
 959Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
13.0
13.0

WPELEKTROWNIA Żelichowo  58.6412
 1051Marcin Pędziński
Michał Gulczyński
15.0
7.0
 
WPGRICON STARKA Poznań
 
  57.639
 1155Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
9.0
5.0
 
 
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno
PKB Medyk-Jagiellonka Piła
  56.497
 1211Justyna Jassem
Danuta Kazmucha
3.0
13.0

WPNaukabrydza.pl
CONNECTOR Poznań
  56.486
 1352Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0

LBZIEL-BRUK Zielona Gora  56.446
 1440Piotr Stanikowski
Robert Komar
2.5
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań  56.365
 1515Przemysław Jaworski
Krzysztof Buzała
1.5
3.0
 
 
WP
LD
Veolia Energia Poznań
Veolia Energia Łódź
  56.025
 1644Jerzy Nowak
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0
 
WP
LB
KTB Konin
 
  55.685
 1720Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0

WPChaos Gniezno  55.234
 1838Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.0
1.0

WPDąbrówka Ciotto Poznań  54.424
 1936Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
 
 
WPFikot Trefl Poznań  53.443
  41Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
1.0
5.0
 
WPJardob Murowana Goślina  53.443
 2142Lidia Gapińska
Marek Gapiński
 
 

 
WPNaukabrydza.pl  52.793
 2258Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0

 
WPIOR I Poznań  52.522
 2346Piotr Tuczyński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
 
 
MA
WP
Bridge24.pl 2
 
  52.262
 2461Karolina Skubich
Zofia Bałdysz
2.0
3.0
KJ 
KJ 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  51.932
 2548Adam Meller
Stefan Samól
5.0
2.5

 
WPCredo Piła  51.051
 2662Piotr Jassem
Paweł Małecki
9.0
11.0
 
 
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  50.611
 2754Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
2.5
1.5
 
 
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  50.42 
 2829Jan Olkowicz
Radzisław Oczkowicz
4.0
4.0

 
WPCredo Piła  50.36 
 2913Krzysztof Lewandowski
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
 
WPKTB Konin
System Poznań
  50.28 
 3022Zygfryd Banecki
Wojciech Witkowski
3.0
2.0

WPKaro Poznań  50.28 
 3137Waldemar Nowak
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
 
WPSokoły Poznań
TB Budowlani Poznań
  49.86 
 3218Tadeusz Miesiąc
Bartosz Kaczmarek
2.5
2.5

WPDąbrówka MM Poznań  49.66 
 3328Bartosz Pędziński
Jakub Domeracki
2.0
1.5

WPDąbrówka VII LO  49.09 
 3412Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
3.0
3.0

KN 
WPKaro Poznań
Kopernik Poznań
  48.68 
 3517Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0

 
WPSystem Poznań  48.42 
 3624Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
2.5
 
KS 
WPVeolia Energia Poznań  48.23 
 3730Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
 
WPIOR I Poznań  47.96 
 3843Karol Maćkowiak
Konstanty Kordas
 
 

WPDąbrówka One Niack Poznań  46.84 
 3935Adam Peszke
Andrzej Dymek
4.0
4.0
 
WPSystem Poznań
TB Budowlani Poznań
  46.23 
 4032Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
4.0
3.0
 
KJ 
MAAZS UW Warszawa -0.13 46.00 
 4160Kajetan Wroński
Jan Jankowski
1.5
1.5

WPDąbrówka VII LO  45.53 
 4234Jan Cieśliński
Jakub Kozak
 
 

WPDąbrówka One Niack Poznań  44.60 
 4353Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0

WPSokoły Poznań  42.76 
 4419Barbara Zimniewicz
Joanna Kazmucha
3.0
3.0
KJ 
KJ 
WPDąbrówka MBIT Solutions Poznań  41.37 
 4527Maciej Jankowski
Mikołaj Jankowski
 
 

WPDąbrówka One Niack Poznań  40.56 
 4650Paweł Łuczak
Łukasz Wasielewski
1.5
1.5

WP   38.30 
 4733Igor Nowak
Stanisław Brzuska
 
 

WP   37.01 
 4847Janusz Kopras
Jan Sztuba
3.0
1.5

WPIOR III Poznań  36.97 
 4931Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
1.5
1.0

WP   35.63 
 5021Julia Klincewicz
Kalina Naskręt
 
 
KM 
KM 
WP   34.90 
 5116Kacper Koziełło
Jakub Pluta
 
 

NZ   28.08 
 5256Maria Banaszkiewicz
Lena Dąbkiewicz
 
 
KM 
KM 
WP   27.54 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-10-24 o 18:53:43